En İyi Ücretsiz 2 Video Editleme Programı 2023

En İyi Ücretsiz 2 Video Editleme Programı, Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle 2022’yılında kullanabilecek en iyi ücretsiz 2 video edit programını tanıtacağım haydi birlikte başlıyalım!

1.Sırada Shotcut

En iyi ucretsiz video programlari
Shotcut ücretsiz edit araçlarımızdan 1. sırada olmasının sebebi basit arayüzü ve çok amaçlı kullanışı ile çok çabuk öğrenebileceğimiz,hiç editleme bilmiyorsanız bile Youtube’dan kısa videoları izleyip editlemeye başlamak için başlangıçta çok işimize yarayan bir uygulama. Ve üstelik Türkçe! evet Türkçe dil desteği bizim için büyük bir avantaj.

Shotcut’ı indirmek için şuradaki linki kullanabilirsiniz https://shotcut.org/download/

2.Sırada Davinci Resolve

En iyi ucretsiz video programlari
Davinci Resolve ücretsiz edit araçlarımızdan 2. sırada fakat bunun eski nedenlerinden birisi Türkçe dil desteği olmaması. Evet Türkçe dil desteği olmaması bizim için bir dezavantaj fakat kullanış açısından 1. sırada olamayı hak ediyor kesinlikle.Shotcut’a göre biraz daha karmaşık ama daha profesyonal bir program zamanla kullandıkça alışacaksınız. Davinci Resolve ile çok iyi işler başarabilirsiniz. Hollywood’ yapımlarında bile kullanılan bu programın ücretsiz olması büyük bir nimet. Şuradaki linkten kayıt olup indirmeye başlıyabilirsiniz. Boyut olarak 3GB bir dosyaya sahip.

İndirmek için bu siteye gidiyoruz Kayıt olup indir seçeneğine tıklıyoruz ve indirme başlıyor.Eğer indirme dosyasını bulamazsanız sayfanın en alt kısmına gidip görseldeki seçeneğe tıklayın.https://www.blackmagicdesign.com/tr/products/davinciresolve İndirdikten sonra kurulumu biraz uzun sürebiliyor,bilgisayarınızın özelliklerine ve güncel olmasına göre süresi değişmekte.

En iyi ucretsiz video programlari

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir